Název profese Automechanik, opravář nákladních vozidel
Místo výkonu práce Čeperka
Přidáno 21.2.2024

Zaměstnavatel AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66568187

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jiráskova 162, Čeperka (okres Pardubice).
NÁPLŇ PRÁCE: Oprava zemědělských strojů. Oprava a údržba vlastních nákladních vozů značky MAN ve vlastní kvalitně vybaveném servise. Pravidelná pracovní doba 8 hodin denně.
POŽADAVKY: Praxe výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stabilní zázemí, firemní oblečení + ochranné pomůcky, nová vozidla, osobní přístup, zaměstnanecké bonusy, příspěvky na dopravu do zaměstnání. Jedná se o stabilní společnost s více než 20ti letou praxí na trhu, která si zakládá na osobním přístupu a vzájemné dohodě se zaměstnancem.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle denně od 8 do 18 hodin, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.