Název profese Provozní pracovník/pracovnice úklidu
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 29.12.2023

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66799484

Náplň práce: úklid a údržba vnitřních prostor prováděn na základě stanoveného harmonogramu, čistění vnitřních ploch apod., volba vhodného druhu úklidu a čištění dle hygienických plánů
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat
Praxe min. 3 roky - výhodou.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu (p.rehak@hrtus-partner.cz).

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Pardubice
Pardubice
35000 - 45000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
Pardubice
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o.

Mzda

od 23400

U společnosti Hrtus & Partner s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Provozní pracovník/pracovnice úklidu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Provozní pracovník/pracovnice úklidu je vystaveno v regionu Pardubice .