Název profese Prodavači smíšeného zboží
Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč
Přidáno 29.12.2023

Zaměstnavatel Huu Duc Dinh
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66884169

Pracovní náplň:
- Zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží.
- Práce na pokladních systémech.
- Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
- Uzavírání prodejních transakcí o zboží a službách se zákazníkem.
- Příjem zboží a zajištění kontroly při přejímce.
- Skládání různého zboží (např. hračky) na prodejně - základní znalost instalace a demontáže
Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: vietvanb@gmail.com.
Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod.