Název profese Školní psycholog/psycholožka
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67040995

Nástup možný ihned. Práce na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou.
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce: Dle přílohy č. 3 vyhlášky č. 72/2005 Sb.: Diagnostika a depistáž, Konzultační, poradenské a intervenční práce, Metodická práce a vzdělávací činnost.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu psychologie, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování.
Vhodné pro OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Pardubice
Pardubice
Pardubice
Pardubice

Mzda

od 32120

U společnosti Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice momentálně neevidujeme kromě pozice Školní psycholog/psycholožka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Školní psycholog/psycholožka je vystaveno v regionu Pardubice .