Název profese Referent/ka společné státní správy a samosprávy - právník
Místo výkonu práce Pardubice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ministerstvo obrany
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67041560

Náplň práce:
- zpracovávání smluv souvisejících s nabýváním majetku ve prospěch Ministerstva obrany ČR
- koordinace zpracování podkladů ke všem řešeným smluvním vztahům a ostatním právním činnostem
- jednání s vlastníky pozemků
Požadujeme:
- vysokoškolské magisterské vzdělání - studijní obor "Právo a právní věda"
- znalost zákona o registru smluv
- rychlé a věcné rozhodování, flexibilitu a odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- benefity z FKSP
- jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
- pružná pracovní doba Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).