Název profese Traktorista-traktoristka /ošetřovatel-ka skotu
Místo výkonu práce Holice
Přidáno 25.4.2024

Zaměstnavatel SOLVIT, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67049572

Nástup možný IHNED.
Pracovní náplň: krmení skotu, vyhrnování hnoje, nastýlání stání (pomocí traktoru), ošetřování zvířat, manipulace s dobytkem, mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
Vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně v době 7.00 - 15.30 (Staroholická 398, Holice).

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Pardubice
Pardubice
Grafton Recruitment s.r.o.
Pardubice
Pardubice
Pardubice

Mzda

od 30000 do 35000

U společnosti SOLVIT, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Traktorista-traktoristka /ošetřovatel-ka skotu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Traktorista-traktoristka /ošetřovatel-ka skotu je vystaveno v regionu Pardubice .