Název profese Odborná lektorka / odborný lektor
Místo výkonu práce Pelhřimov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Studijní centrum BASIC - Vysočina, o.p.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66624702

Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka a matematiky, znalosti na úrovni SŠ vzdělání, prokazatelné pracovní výsledky (praxe, brigády, předchozí zaměstnání). Pedagogické vzdělání není podmínkou, se získáním potřebných specifických znalostí v této oblasti pomůžeme.
Náplň práce: doučování dětí - čtení, psaní, český jazyk, matematika, vedení administrativy.
Výuka v odpoledních hodinách od 12:00 do 19:00 hod.
Nabízíme: odměna 150,-Kč/h až 270,-Kč/h v závislosti na kompetencích a zodpovědnosti.
Více informací: www.basic.cz/studijni-centrum/kariera
V příloze zasílejte životopis a motivační dopis.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pelhřimov

Pelhřimov
Pelhřimov
Pelhřimov
Pelhřimov
Spin HR s.r.o.
Pelhřimov
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Humpolec
38000 - 45000 Kč za měsíc

Mzda

od 20500 do 25000

U společnosti Studijní centrum BASIC - Vysočina, o.p.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Odborná lektorka / odborný lektor žádná další volná místa

Volné pracovní místo Odborná lektorka / odborný lektor je vystaveno v regionu Pelhřimov .