Název profese Skladník, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Žirovnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66708260

Náplň práce: manipulace s materiálem a s obaly, zavážení výroby, udržování pořádku na pracovišti, evidence materiálu, provádění jednoduchých záznamů do PC.
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, průkaz VZV výhodou.
Nabízíme: práce ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, různé odměny, příspěvek na dopravu, stravenky.
Kontakt možný osobně na personálním oddělení ve čtvrtek od 15 hodin, telefonicky denně 8-14 hodin nebo emailem.