Název profese MECHANIK, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH A STAVEBNÍCH STROJŮ
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 1.3.2019
Zaměstnavatel AG Blatná, družstvo
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.3.2019 do 29.2.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

- pracoviště Protivín; pracovní doba: 7.00-15.30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Náplň práce: údržba strojů
Požadujeme: vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru /automechanik apod./, řidičský průkaz skup. B, T, (ŘP skup. C výhodou), pracovitost
- práce je vhodná i pro OZP a absolventy
Kontakt na tel. 777 240 958 nebo osobně ve středisku Protivín, Švermova 978 v době od 7:00 do 15:30 hod.

Kontaktní údaje

Jméno Quido Šatra
Email agblatna@agblatna.cz
Telefon +420 777 240 958

Mzda

od 22000 měsíčně

agblatna@agblatna.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti AG Blatná, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AG Blatná, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti AG Blatná, družstvo momentálně neevidujeme kromě pozice MECHANIK, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH A STAVEBNÍCH STROJŮ žádná další volná místa

Volné pravocní s místo MECHANIK, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH A STAVEBNÍCH STROJŮ je vystaveno v regionu Písek .