Název profese Mechanik, opravář zemědělských a stavebních strojů
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 8.9.2020

Zaměstnavatel AG Blatná, družstvo
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Absolventy, Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 9.9.2020
Počet míst 1

- pracoviště Protivín; pracovní doba: 7.00-15.30 hod.
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Náplň práce: údržba strojů
Požadujeme: vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru /automechanik apod./, řidičský průkaz skup. B, T, (ŘP skup. C výhodou), pracovitost
- práce je vhodná i pro OZP a absolventy
Kontakt na tel. 777 240 958 nebo osobně ve středisku Protivín, Švermova 978 v době od 7:00 do 15:30 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼