Název profese Strojírenský dělník obroby
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 15.2.2019
Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 3.7.2018
Počet míst 4
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní náplň: obsluha obráběcích strojů
Požadujeme:vyučení v oboru výhodou
Práce je fyzicky záročnější - vhojdnější pro muže
Nabízíme: možnost zapracování (zaučení), zaměstnanecké výhody a zázemí stabilní společnosti
Životopisy zasílejte na: m.kaisrova@omprotivin.cz nebo doručte osobně na personální odd.

Kontaktní údaje

Jméno Michaela Kaisrová
Email m.kaisrova@omprotivin.cz
Telefon +420 382 252 795

Mzda

od 17500 měsíčně

m.kaisrova@omprotivin.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti OM PROTIVÍN a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost OM PROTIVÍN a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Strojírenský dělník obroby je vystaveno v regionu Písek .