Název profese VEDOUCÍ ÚTVARU NÁKUPU
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 1.10.2019
Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 1.10.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: odpovědnost za oddělení nákupu ve strojírenské společnosti.
Pracovní požadavky: SŠ, VŠ vzdělání technického směru, praxe na pozici vedoucího nákupu minimálně 5 let, znalost práce na PC; výhodou znalost systému SAP, znalost italštiny a angličtiny,organizační schopnosti, komunikativnost.
Pracovní doba: pružná.
Nabízíme: finanční ohodnocení dle zkušenosti kandidáta
Životopisy zasílejte na: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com nebo doručte osobně na personální odd.
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Kontaktní údaje

Jméno Michaela Kaisrová
Email michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
Telefon +420 382 252 795

Mzda

od 40000 měsíčně

michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti OM PROTIVÍN a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost OM PROTIVÍN a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo VEDOUCÍ ÚTVARU NÁKUPU je vystaveno v regionu Písek .