Název profese Vedoucí útvaru nákupu
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 1.6.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Trvání prac. poměru od 2.6.2020

Náplň práce: odpovědnost za oddělení nákupu ve strojírenské společnosti.
Pracovní požadavky: SŠ, VŠ vzdělání technického směru, praxe na pozici vedoucího nákupu minimálně 5 let, znalost práce na PC; výhodou znalost systému SAP, znalost italštiny a angličtiny,organizační schopnosti, komunikativnost.
Pracovní doba: pružná.
Nabízíme: finanční ohodnocení dle zkušenosti kandidáta
Životopisy zasílejte na: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com nebo doručte osobně na personální odd.
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Přejít na kontaktní údaje ▼