Název profese Vedoucí kvality
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 20.9.2020

Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 24.7.2020

Náplň práce: Odpovědnost za oddělení kvality ve strojírenské společnosti, komunikace s mateřskou společností v Itálii.
Požadavky: ÚSO nebo VŠ (strojírenský obor výhodou), praxe v kvalitě : 3-5 let, aktivní znalost angličtiny, nutná alespoň částečná znalost italštiny
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 776 874 634 (Po - Pá 7.00 - 14.00 hod.) , e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Přejít na kontaktní údaje ▼