Název profese Strojník (kolová, pásová rypadla/grejdr)
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 17.6.2022

Zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 15.6.2022
Počet míst 2
Reference 828515

Náplň práce: obsluha rypadla nebo grejdru (na stroji zaučíme), provádění stavebních prací při dopravních a vodohospodářských stavbách.
Požadujeme: praxe jako strojník (zručný absolvent vítán), strojní průkaz, řidičský průkaz min. skupiny B (výhodou C), spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme:zajímavé mzdové podmínky + příplatky k základní mzdě, pracovní doba PO - PÁ cca od 7:00 - 15:30 (ev. dle potřeby stavebních zakázek), dovolená 25 dní, denní stravné 99 Kč, nástup možný ihned.
První kontakt: Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7:30 - 15:00 hod. nebo email: prazakova@lstb.cz.

Přejít na kontaktní údaje ▼