Název profese Mistr HSV (M/Ž)
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 7.12.2023

Zaměstnavatel KOČÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 828536

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme: vzdělání stavebního zaměření, praxe ve stavebnictví, ŘP sk. B
Náplň práce: aktivní vedení pracovního týmu, koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů, materiálové a technické zásobování stavby, odpovědnost za BOZP na stavbě, příprava mzdových podkladů.
Pracovní doba 40 hodin týdně, práce o víkendech výjimečně.
Pracovní doba v letní období po - čt 6:00 - 15:00 (30 min. přestávka), pá 6:00 - 12:30 (30 min. přestávka), v zimním období po - čt 7:00 - 16:00 (30 min. přestávka), pá 7:00 - 13:30 (30 min. přestávka).
Nabízíme: mobilní telefon, osobní automobil, odměňování dle výkonů a výsledků,
První kontakt: p. Radim Liška tel. 603 803 838, email: liska@koci.eu nebo osobně POUZE PO TEL. DOMLUVĚ.