Název profese Strojírenský dělník obroby
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 20.9.2020

Zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 1.9.2020
Počet míst 2

CIZ
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe ve strojírenské výrobě.
Práce je vhodná spíše pro muže (manipulace s těžšími výrobky).
Náplň práce: obsluha CNC obráběcích strojů, provádění jednoduchých měření.
Vhodné i pro OZZ a absolventy.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné sim karty pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvky na sport a kulturu.
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 776 874 634 (Po - Pá 7.00 - 14.00 hod.) , e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Přejít na kontaktní údaje ▼