Název profese Stavbyvedoucí
Místo výkonu práce Protivín
Přidáno 17.6.2022

Zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 15.6.2022
Počet míst 1
Reference 66631044

Pracovní náplň:
- Zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování.
- Kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality.
- Koordinace práce podřízených pracovníků (10-20), jejich rozdělení na stavby.
- Řízení činností podle projektové dokumentace, rozpočtu a harmonogramu, kontrola souladu prováděných prací s PD.
- Efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení.
- Zápisy do SD, zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informovat vedení společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky.
- Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek.
Požadavky na pracovní pozici:
- Vzdělání min. Střední odborná škola stavební.
- Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office - Word, Excel).
- Technické myšlení, znalost projektové stavební dokumentace, orientace na stavebním trhu a ve vývoji cen.
- Schopnost řídit a vést své podřízené, organizační a rozhodovací schopnosti.
- Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič.
Výhodou:
- VŠ.
- Autorizace v oboru vodohospodářské nebo dopravní stavby.
- Zkušenost s programem InfoPower od RTS.
Nabízíme:
- Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda dle praxe a zkušeností + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků vzniklých při výstavbě svěřených zakázek, odměna za hospodářské výsledky stavebního střediska).
- Systém benefitů - služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, příspěvek na stravování/cestové, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení, příspěvek na členství v komoře ČKAIT, …
- Dovolená 25 dní.
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
První kontakt: Ing. Pavlína Pražáková tel. 725 762 801 od PO do PÁ mezi 7:30 - 15:00 hod. nebo email: prazakova@lstb.cz.

Přejít na kontaktní údaje ▼