Název profese Číšník/servírka
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Mgr. Václav Kosán
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67009346

Náplň práce:
- gastronomie se zaměřením na moderní způsob vedení kuchyně kam patří neformální prostředí, přátelská atmosféra a kde si vycházíme vstříc, ovšem se zápalem a profesionálním přístupem k práci.
Jako obsluha budete přijímat objednávky od zákazníků, vyřizovat dotazy a pomáhat kompletovat objednávky. Udržovat čistotu na přiděleném úseku.
Jedná se o styl bistra. Dostanete na starost svůj úsek, kde vše bude záležet jen na Vás, všechno Vás rádi naučíme!
Pozice ideální pro studenty na dálkovém studiu. Možnost dlouhodobé brigády nebo na hlavní pracovní poměr.
Pracovní doba: od 10:00 do 22:00 hod.
Požadavky na zaměstnance: samostatnost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a flexibilita.
Nabízíme: podnikové stravování, obědy za sníženou cenu v podniku.
První kontakt: Mgr. Kosán Václav, tel.: 725 314 000, e-mail: pizzagrilmerel@gmail.com - nechodit osobně.