Název profese Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka
Místo výkonu práce Božetice
Přidáno 18.12.2023

Zaměstnavatel Zemědělské obchodní družstvo Sepekov
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67013248

Náplň práce: ošetřovatel (ka) skotu - dojič(ka).
Pracovní doba: od 4.30 do 11.00 hod., od 14.00 do 19.30 hod.
Požadavky na zaměstnance: spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: Hanusová Ludmila - osobně na uvedené adrese.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Písek

Písek
Kariéra s.r.o.
Písek
Grafton Recruitment s.r.o.
Písek
30000 - 50000 Kč za měsíc
Písek
55000 - 70000 Kč za měsíc
Písek
Písek
70000 - 80000 Kč za měsíc

Kontaktní údaje

Mzda

od 32000

U společnosti Zemědělské obchodní družstvo Sepekov momentálně neevidujeme kromě pozice Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka je vystaveno v regionu Písek .