Název profese Vyšší soudní úředník/úřednice
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 29.1.2024

Zaměstnavatel Okresní soud Písek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67022978

Požadavky:
- státní občanství České republiky
- plná svéprávnost
- trestní a morální bezúhonnost
- dosažené vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků
- znalost práce na PC: MS Office, Outlook
- samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, flexibilita, odpovídající vystupování

Náplň práce:
- rozhodovací činnost soudu podle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů
Zaměstnanecké výhody:
- možnost osobního příplatku po zapracování
- pět týdnů dovolené na zotavenou
- pět dnů indispozičního volna/rok
- příspěvek na stravování
- vzdělávací aktivity pořádané Justiční akademií v Kroměříži v rámci pracovní doby
Předpokládaný nástup od 1. 4. 2024. Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou se zkušební dobou.
K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení uchazeč/ka musí předložit:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- kopii dokladu o dosaženém vzdělání

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte souhlas se zpracování osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Lhůta pro podání přihlášek do výběrového řízení:
do 29. 2. 2024
Přihlášky:
písemně na adresu - Okresní soud v Písku, Velké náměstí 121/17, 397 41 Písek, k rukám ředitelky správy soudu Ing. Evy Lisové nebo osobně na podatelnu Okresního soudu v Písku. Obálku označte "Výběrové řízení - vyšší soudní úředník/úřednice".
elektronicky - do datové schránky Okresního soudu v Písku (ID: tm2abu5) nebo e-mailem na adresu elisova@osoud.psk.justice.cz

Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného z uchazečů.