Název profese Obsluha technologické linky ve výrobě nerudných surovin
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel EUROVIA Kamenolomy, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66974084

Upřesňující informace:
nástup možný kdykoli dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
náplň práce:
obsluha, údržba, drobná oprava a úklid technologické linky na zpracování kameniva, další práce dle požadavků a pokynů vedoucího lomu či vedoucího sektoru
požadujeme:
min. SOU vzdělání, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
uvítáme:
řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, průkaz strojníka pro kolové nakladače s pohonem spalovacím motorem, praxi v hornické činnosti, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výroč