Název profese Referent/ka prodeje a skladu Plzeň
Místo výkonu práce Plzeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KAMAT spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67012665

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT:
požadujeme řidičský průkaz sk. B
zodpovědnost, samostatnost, důsledný přístup k práci
vysoké pracovní nasazení
dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
znalost práce na PC ( MS Office, Internet )
časová flexibilita, praxe v obchodní činnosti nebo znalost elektroinstalačních materiálů
VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT:
oprávnění k řízení a manipulaci VZV
NÁPLŇ PRÁCE:
prodej elektromateriálu (kabely, svítidla, elektroinstalační materiál)
práce na PC, zpracování nabídek a objednávek
obsluha a vedení skladového hospodářství
MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT:
zajímavé finanční ohodnocení
technické a obchodní zázemí odpovídající zastávané pracovní pozic, možnost profesního růstui
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment, mimořádné finanční odměny 2x ročně , jednosměnný provoz , výhodné telefonní zaměstnanecké tarify

PP na dobu určitou.