Název profese Výrobní technik
Místo výkonu práce Husinec
Přidáno 18.1.2021

Zaměstnavatel Window Holding a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 9.11.2020
Počet míst 30
Reference 66586830

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce

Zaměstanencké výhody:
perspektivní práce v příjemném stabilním pracovním kolektivu
firemní benefity v mnoha podobách
férový přístup
pevný výplatní termín
závodní stravování
dovolená nad rámec zákona
moderní výrobní závod a příjemné pracovní prostředí
po osmi hodinách práce klidnou hlavu

Kontakt: Dvořáková Radka, tel.: 702188238, e-mail: radka.dvorakova@windowholding.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼