Název profese Nutriční terapeutka
Místo výkonu práce Prachatice
Přidáno 16.1.2021

Zaměstnavatel Nemocnice Prachatice,a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 18.1.2021
Počet míst 1
Reference 66587688

Požadavky: Odborná způsobilost k výkonu povolání nutriční terapeutky podmínkou, úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání. Vhodné pro absolventy. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, optimismus, ochota, komunikativnost, pracovitost a diskrétnost.
Náplň práce: Spolupráce s celým zdravotnickým týmem, práce v oblasti klinické výživy pacientů.Sestavování jídelníčků, kontrola jídel.
Atraktivní smluvní mzda - možnost získat služební byt, ohodnocení podle stupně vzdělání a praxe + dle služeb, dovolená nad rámec zákona (25 dní), firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka v areálu s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné závodní stravování, výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, očkování proti chřipce.
Kontaktní osoba : paní Lucie Bicanová, tel.702236509, bicanova@nempt.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼