Název profese Office Assistant - fakturace, logistika, administrativa
Místo výkonu práce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Přidáno 10.4.2024

Volné od 10.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Renomovaná firma, obchodující v oblasti zdravotnické přístrojové techniky, chirurgických nástrojů a implantátů se sídlem v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav.

Náplň práce:
• komunikace se zahraničními partnery, objednávání zboží
• sledování skladových zásob v příslušném programu
• fakturace a práce s fakturačním programem Helios
• odesílání zboží do nemocnic

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• komunikace v AJ se zahraničím v ústní a písemné podobě
• PC znalosti zejména Excel

Výhodou:
• zkušenosti z obdobné pozice

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• úvodní a průběžné zaškolení
• 25 dní dovolené
• nápojové občerstvení na pracovišti zdarma
• přídatný finanční bonus 2x ročně

Mzdové ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.