Název profese Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Všenory
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BV studio - interiéry s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 999930

Děláme kompletní interiéry od návrhu až po realizace, jsme rodinná firma s tradicí od roku 1925.
- Hledáme truhláře, odborníka v oboru s minimální praxí 3 roky
- Náplň práce: precizní výroba atypických interiérů + montáže.
- Praxe v lakování - výhodou
- Předchozí práce s nábytkem na míru - výhodou
- Práce na plný úvazek (možnost také práce na ŽL)
- Požadujeme samostatnost, ochotu pracovat a učit se nové věci
- ŘP skupiny B
- Pracoviště: Všenory - na trase vlaku Praha-Beroun (3 min. pěšky od vlakové zastávky)
- Pracovní doba Po-Pá od 7:00-15:30.