Název profese Mechatronics Engineer
Místo výkonu práce Roztoky
Přidáno 20.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.12.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech (Mechatronics Engineer)

Uchazeč je návrhy a vyvíjení elektromechanických řešení a komponentů pro rozvody elektrické energie, jako jsou jističe, odpojovače a doplňková příslušenství.

Náplň práce zahrnuje následující:

" Vytvořit podrobné specifikace ve spolupráci s projektovým týmem na základě požadavků zákazníka/trhu.
" Během vývoje používat nejmodernější nástroje (např. CAE, CAD), pro návrh mechanických součástí a elektroniky, podpora týmu k zajištění PCB k dokončení CAD dokumentace.
" Podporovat nákupní, úsekové a personální oddělení při výběru dodavatelů.
" Vypracovávat, připravovat, koordinovat a analyzovat potřebné testy během vývoje a ověření.
" Přispívat k specifikaci zkoušek a provádět testy k ověření.

Požadavky: min. dokončené bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, zkušenosti se systémy CAD, CAE, zkušenost s elektromechanickým řešením a komponenty pro rozvody elektrické energie, výborné komunikační a prezentační schopnosti.

Přejít na kontaktní údaje ▼