Název profese Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce Roztoky
Přidáno 21.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.12.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské

Vývojáři softwaru (Senior Engineer - Software Developer)
Uchazeč je součástí mezinárodního týmu na projektu Galileo jako vývojář softwaru
Náplň práce:
navrhování a spolupráce na projektu Galileo - intuitívní vizualizační software pro panely HMI
zodpovídat za návrh a implementaci systému
práci na projektu s kolegy z České republiky i ostatních zemí
práci s novými technologiemi
požadavky:
znalost Aj na profesní úrovni, alespoň komunikativní znalost ázerbájdžánštiny, znalost s navrhováním, kódováním a testováním softwaru, výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně

Přejít na kontaktní údaje ▼