Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Pracovník ostrahy (vhodné pro OZP, OZZ)
Místo výkonu práce Praha - západ
Přidáno 11.11.2019
Volné od 25.11.2019
Zaměstnavatel OLMAN SERVICE s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Firma OLMAN SERVICE s. r. o. přijme šikovného kolegy na pozici pracovník ostrahy na ostrahu objektu v Praze – Hostivicích.

Pracovní místo vhodné pro osobu se zdravotním omezením (OZP, OZZ) na HPP nebo na DPP formou dlouhodobé brigády. Jedná se o 12 hodinové směny, denní a noční.

Náplň práce:
Zapisování návštěv a vjezdy vozidel do PC
Klíčová služba
Pochůzková činnost

Bližší informace na telefonu: 733 270 888 nebo zasílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

Požadujeme:
Praxe vítána
Trestní bezúhonnost
Základní znalost PC

Nabízíme:
Práci na HPP/DPP
Stabilní dlouhodobou práci
Pravidelný měsíční příjem
Motivační ohodnocení
Pracovní oděv
Náborový příspěvek až do výše 5000,- Kč pro OZP
Odměna 500,- Kč za získání dalšího pracovníka OZP
Možnost příspěvku na stravování pro OZP
Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

U společnosti OLMAN SERVICE s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Pracovník ostrahy (vhodné pro OZP, OZZ) žádná další volná místa