Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Technik - Praha 1
Místo výkonu práce Praha 1
Přidáno 11.11.2019
Volné od 11.11.2019
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost developmentem se zahraniční mateřskou firmou.

Náplň práce:
• řízení a kontrola postupu stavebních prací mechanických a elektrických profesí
• příprava a zodpovědnost za dodržování harmonogramu prací subdodavatelů
• organizace kontroly kvality na stavbě
• organizace projekčního teamu
• komunikace a koordinace s ostatními profesemi na stavbě

Požadujeme:
• VŠ vzdělání se zaměřením na Technické zařízení budov, nebo SŠ s projekční praxí min. 5 let
• aktivní znalost AJ nebo NJ
• schopnost orientace v projektové dokumentaci
• asertivita
• schopnost spolupracovat s dodavateli a projektanty
• odhodlání nacházet řešení složitých problémů
• kvalitní organizace práce
• schopnost motivovat & mobilizovat pracovní nasazení

Nabízíme:
• práci na HPP na dobu neurčitou v mladém kolektivu
• mobilní telefon
• notebook
• Multisport karta

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.