Název profese Zásobovač pro technické zařízení budov (m/ž)
Místo výkonu práce Praha 10 - Dolní Měcholupy
Přidáno 23.5.2024

Volné od 23.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Instalace Praha, spol. s.r.o.

Zavedená, stabilní a významná pražská společnost bez zahraniční účasti se silnou firemní kulturou nekorporátního charakteru.

Zajišťujeme kompletní dodávky kanalizace, vody, plynu, topení, chlazení, technologických rozvodů, silnoproudu, slaboproudu, vzduchotechniky, klimatizace, měření a regulace. Zpracováváme projektové dokumentace a související dodávky stavebních prací. Provádíme kompletní dodávky fotovoltaiky.

Více informací o společnosti naleznete na www.instalace.cz.

Náplň práce:
• objednávání materiálu v sortimentu ZTI (sanita) a topení (TT)

Požadujeme:
• SOU s maturitou - vhodné i pro absolventy
• praxe výhodou, nikoliv podmínkou
• práce s PC - Excel
• znalost materiálů - alespoň orientační, uvedení do problematiky je samozřejmostí
• komunikační a organizační schopnosti (komunikace s vedoucími zaměstnanci a dodavateli)

Nabízíme:
• stravenky paušál
• 5 týdnů dovolené
• služební telefon
• roční odměny
• kulturní a kultivované prostředí
• přátelský kolektiv

Mzdové ohodnocení 38 000 - 42 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ludek.kolenaty@instalace.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 737 254 920 - JUDr. Luděk Kolenatý.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.