Název profese Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 5.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 23.12.2019
Počet míst 1

Kontakt: tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Uklizeč/ka

Náplň práce:
o Udržování pořádku ve skladu
o Zběr volně ležícího odpadu
o Vysátí rohoží
o Úklid kanceláří a přilehlých prostor

Požadavky:
o Chuť pracovat.
o Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
o Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Zajímavý motivační program
o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
o Možnost týdenních výplat

Přejít na kontaktní údaje ▼