Název profese Facility manager / Facility technik - mzda od 40 000 Kč/měsíc
Místo výkonu práce Praha 1
Přidáno 2.4.2024

Volné od 2.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Společnost CONDOMINIA, s.r.o. se specializuje na správu nemovitostí a nabízí kompletní správu všech druhů nemovitostí. Zajišťují administrativní i technickou správu a všechny služby s tím související - vedení účetnictví, údržba, úklid, vyúčtování záloh.

Více informací o společnosti naleznete na www.condominia.cz.

Náplň práce:
• řízení provozu
• zajištění servisních a revizních činností přidělených objektů
• komunikace s dodavateli a servisními firmami
• kontrola faktur
• řešení havarijních stavů
• uplatňování garančních závad
• zajištění drobné údržby a oprav
• účast na schůzích SVJ
• péče o klienty
• kontakt s vlastníky a nájemníky

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• manuální zručnost
• flexibilita, spolehlivost a serióznost
• uživatelská znalost PC

Výhodou:
• základní znalost související legislativy
• aktivní znalost světového jazyka

Nabízíme:
• práce v příjemném kolektivu v centru Prahy
• zaměstnanecké benefity

Mzdové ohodnocení od 40 000 Kč / měsíc (na základě praxe a zkušeností).

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: klara.maresova@condominia.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.