Název profese Ostraha prodejen DM Drogerie
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel GADO s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 66882070

Kontakt: Pchálková Jana, tel.: 734 881 689 Po - Pá 08:00-17:00 h., e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Prodejny:
Praha1-Palladium, Nám. Republiky 1079/1a
Praha10-Hostivař, Švehlova
Praha5-Hlubočepy, Tilleho nám. 792/2
Praha5-Smíchov, Nádražní 762/32
Praha7-Holešovice, M. Horákové 609/60

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Možnost čerpat zálohu na mzdu až do výše 50% mzdy dle podmínek managera.
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz