Název profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 7.11.2023

Zaměstnavatel AGF Food Logistics, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66994939

Dědič Bohuslav, e-mail: 702 247 086
Pracovní náplň
o Fyzický příjem a výdej zboží a vratných obalů
o Odpovědnost za správu vratných obalů a vratek zboží
o Zajištění činnosti spojené s pohybem vratných obalů
o Třísměnný pracovní provoz
Požadujeme
o Organizační schopnosti a smysl pro pořádek
o Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost
o Základní znalost práce na počítači (email, excel, word)
o Znalost skladového hospodářství vítána
Celková hrubá mzda po zapracování 36 000 - 38 000 Kč
o Pracovní smlouva po zapracování na dobu neurčitou
o Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
o 1 týden dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
o Stravenky v hodnotě 80,- Kč
o Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
o Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
o Pololetní a roční odměny
o Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
o Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
o Benefitní program pro zaměstnance "Benefit plus" (cestování, ubytování, zážitky, saunu atd.)
o Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
o Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
o Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
o Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
o Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu