Název profese Mechanici a opraváři osobních automobilů
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 6.3.2024

Zaměstnavatel SABILI WORLD s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67003232

Kontaktovat mail eliskaissa@email.cz
Hledáne zkušeného automechanika s odbornými znalostmi a dovednostmi v oblasti oprav automatických převodovek
Náplň práce: diagnostika a opravy automatických převodovek, údržba a servis automatických převodovek, výměna oleje v převodovkcáh, další činnosti spojené s opravami aut, spolupráce s ostatními členy týmu.
Požadujeme: zkušenosti v oblasti oprav automatických převodovek, schopnost samostatné práce, praxe v oboru
Znalosti jazkya: ruský, ukrajinský, český (plynule)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Grafton Recruitment s.r.o.
100000 Kč za měsíc
80000 - 115000 Kč za měsíc
80000 - 100000 Kč za měsíc
45000 - 47000 Kč za měsíc

Kontaktní údaje

Mzda

od 21000 do 25000

U společnosti SABILI WORLD s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Mechanici a opraváři osobních automobilů žádná další volná místa

Volné pracovní místo Mechanici a opraváři osobních automobilů je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .