Název profese Údržbáři s vyhláškou č. 50
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel Lukáš Tesař
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034585

1. kontakt e-mailem: Tesař Lukáš, e-mail: ltservis@ltservis.cz

Firma z tradicí od roku 1997 hledá údržbáře s odbornou způsobilostí v elektrotechnice Vyhláška č. 50/1978 Sb.
Nabízíme stabilní práci v malé rodinné firmě na hlavní pracovní poměr, zajímavé platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, nástup dle dohody, 5 týdnů dovolené, služební mobilní telefon, pracovní oděvy, lokalita pracoviště Praha a Střední Čechy.

Náplň práce: údržba a elektroinstalace elektrických zařízení, pracovních strojů a přístrojů předně v gastro provozech pro naše klienty v souladu s platnými předpisy, normami a vyhláškami, při dodržení základních bezpečnostních předpisů, drobné elektro-instalační práce, pravidelné kontroly technologií, komunikace s vedením firmy a dalšími techniky.

Požadujeme znalost elektrikářských prací, vzdělání v oboru elektro dle vyhlášky č.50/1978 Sb. Par. 6, respektive dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. Par. 6 - minimálně SOU výuční list. Vysoké pracovní nasazení a manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, výpis z rejstříku trestů, aktivního řidiče / skupina B/.

Pokud vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás na e-mailové adrese : ltservis@ltservis.cz