Název profese Administrativní pracovník
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 27.4.2024

Zaměstnavatel 55CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 12
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67049844

kontakt - Polách Jiří, tel.: 605 055 055, e-mail: pastelka@55.cz
- volat - Po-Pá:8 - 19h

Jedná se o obsazení chráněného pracovního místa = nabídka je určena výhradně pro osoby invalidní.

Prodejní doba prodejny Pastelka / Po-Pá: 8-19h, Po zaučení převážně odpolední směny 13:00 - max 19:00.

Náplň práce: běžná administrativní práce spojená s chodem maloobchodní prodejny, kontrola objednávek, kontrola emailu, balení zboží.

Požadujeme: Uživatelská znalost PC, zdravotní způsobilost pro práci ve větším kolektivu, příjemné optimistické jednání, schopnost komunikace, ochotu učit se novým věcem.

Uchazeče bez praxe rádi zaučíme.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Advantage Consulting, s.r.o.
45000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
ProfesKontakt, s.r.o.
38000 - 42400 Kč za měsíc

Mzda

od 6390 do 10650

U společnosti 55CZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Administrativní pracovník žádná další volná místa

Volné pracovní místo Administrativní pracovník je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .