Název profese Finanční ředitel/ ka
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel VELVARY - STAV s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052409

Kontakt: e-mail: velvary-stav@email.cz

Náplň práce:
- Stanovování finanční strategie, hospodářského plánu a finančního rozpočtu společnosti
- Nastavení procesů a řízení aktivit v rámci finančního řízení společnosti
- Optimalizace aktiv, pasiv a daňové zátěže, řízení cash-flow
- Zajišťování efektivnosti hospodaření společnosti
- Analyzování finančních ukazatelů podnikového controllingu
- Sledování rizik, jejich hodnocení a nastavení opatření k jejich odvrácení nebo minimalizaci
- Zajišťování aktuálních zpráv o stavu finančních zdrojů a výsledcích podnikového hospodaření
- Poskytování finančních analýz
- Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků
Požadujeme:
- VŠ ekonomického směru
- více než dva roky praxe na obdobné pozici
- perfektní znalost angličtiny a ruštiny
- znalost češtiny, němčiny a španělštiny na komunikativní úrovni
- týmový hráč
- schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí
- výborné analytické a komunikační dovednosti
- pokročilý uživatel PC
- příjemné vystupování a komunikace
- řidičský průkaz skupiny B
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Místo výkonu: Praha.