Název profese Servisní / Montážní Technik
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 25.5.2024

Zaměstnavatel ALGECO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67057652

Kontakt: barbora.keliskova@algeco.com

tel.: +420 572 809 007 po - pá 8.00 - 15.00

Náplň práce: Zákaznický servis, opravné práce na jednotkách, přípravné práce na jednotkách, přestavby a servis kontejnerů a vybavení, montážní a servisní práce, technická podpora projektů
Požadavky: Vzdělání technického směru (výhodou), manuální zručnost, zkušenost s instalatérskými pracemi výhodou, ŘP skupiny B, další skupiny vítány, odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce, odpovídající zdravotní stav

Kvartální finanční bonusy dle dosahovaných výsledků, pravidelná roční valorizace mzdy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve výši 105 kč/den, příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti, zvýhodněné telefonování pro celou rodinu, pravidelně čerstvé ovoce na pracovišti, příspěvek při svatbě zaměstnance a narození dítěte, možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění, pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.