Název profese Technik / údržbář - Hotel Adria Praha
Místo výkonu práce Praha 1
Přidáno 3.4.2024

Volné od 3.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

ADRIA-NEPTUN, spol. s r.o.

ADRIA-NEPTUN, spol. s r.o. - ****Hotel Adria Praha - rodinná firma, zakládající si na tradiční firemní kultuře s více jak 30letou zkušeností v oboru hotelnictví a gastronomie.

Náplň práce:
• udržování technického zařízení hotelu a restaurace (vzduchotechnika, chlazení, topení apod.)
• údržba zařízení kuchyňského provozu, hotelových pokojů, kanceláří

Požadujeme:
• odborné vyučení bez maturity
• šikovnost a všestranná zručnost
• pečlivost
• schopnost poradit si v různých situacích a pracovat samostatně
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)

Výhodou:
• zkušenosti s hotelovým a restauračním provozem
• praxe

Nabízíme:
• práci na HPP - smlouva na dobu neurčitou
• zázemí stabilní české společnosti v centru Prahy
• směnný provoz krátký/dlouhý týden
• dvanáctihodinové pracovní směny
• zajímavé finanční ohodnocení
• závodní stravování

Mzdové ohodnocení 33 000 - 35 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Václavské náměstí 784/26, Praha 1

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: technik@adria.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 409 269 - Marcel Ichnatolya.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.