Název profese Sanitář / sanitářka - lůžkové oddělení
Místo výkonu práce Praha 3
Přidáno 20.5.2024

Volné od 20.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Nemocnice sv. Kříže Žižkov, s.r.o.

Provoz oddělení následné péče. Poskytuje komplexní medikamentózní, rehabilitační a ošetřovatelskou péči pro chronicky nemocné.

Více informací o společnosti naleznete na www.nskz.cz.

Náplň práce:
• budete ve spolupráci s ostatním zdravotním personálem provádět pomocné a obslužné činnosti v rámci poskytování zdravotních služeb našim pacientům

Požadujeme:
• odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
• bezúhonnost
• spolehlivost, trpělivost a pracovitost
• pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
• práci v nepřetržitém provozu
• zkušenost s prací na lůžkovém oddělení výhodou

Nabízíme:
• práci v rozvíjející se nemocnici
• výhodné mzdové podmínky
• ochotu naslouchat Vašim nápadům a připomínkám
• podporu v odborném růstu a ve vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• teamový duch a příjemné pracovní prostředí
• stravování za zvýhodněné ceny ve vlastní jídelně
• lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností - vedle metra Jiřího z Poděbrad
• podporu bydlení

Místo práce: Praha 3

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: alena.viktorinova@nskz.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 569 846 - Alena Viktorinová.

Přejít na kontaktní údaje ▼