Název profese Vedoucí výroby - pekárna, cukrárna
Místo výkonu práce Chraštice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel HEMP PRODUCTION CZ, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66946507

Pozice: Vedoucí výroby - pekárna, cukrárna
Jedná se o malou provozovnu cukrářské a pekařské výroby.
Náplň práce:
kompletní zodpovědnost za provoz, výrobu, kvalitu apod.
sortimentu pekárny
Požadavky:
- výhodou vyučení v oboru pekař-cukrář nebo praxe v tomto oboru
- organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- zkušenost s vedením týmu, reportování výsledků
- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, další vzdělávání v oboru
Nabízíme:
ranní směny, slevu na stravu, zvýhodněné ceny výrobků
Nástup možný ihned.
Mzda: nástupní plat 20 000,- Kč po zapracování až 26 000,- Kč
Kontakt: Říha Václav, tel.: 602261080, e-mail: riha@ekonopi.cz
První kontakt: zaslat strukturovaný životopis na e-mail: riha@ekonopi.cz nebo volat na tel.: 602 261 080
Místo výkonu práce: HEMP PRODUCTION CZ, s.r.o., Chraštice č.p. 7, Březnice