Název profese Taviči rotační pece
Místo výkonu práce Rybníky
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ALUHUT a.s.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67026978

Pozice: Taviči rotační pece
Kontakt:Belande Lenka, tel.: 318 533 109, e-mail: l.belande@anbrematall.cz
Prvníkontakt e-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 15:00 hd.
Do našeho výrobního úseku hledáme kolegu pro obsluhu rotační pece.
Náplň práce:
- Výroba slitin neželezných kovů
- Obsluha technologických jednotek v hutním procesu
- Úklid pracoviště
- Obsluha čelního nakladače a VZV
- Odpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO
Požadujeme:
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Minimálně učňovský obor, nebo střední škola
- Zkušenosti se stavebními stroji a VZV velmi vítány
- Zdravotní způsobilost
- Důslednost, spolehlivost a zodpovědnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout:
- Hlavní pracovní poměr
- 13. mzdu, která je vyplácena v předvánočním čase
- Zajímavé a stabilní mzdové ohodnocení
- Práce ve směnném provozu
- Zaučení a pomoc při adaptaci v novém zaměstnání je pro nás samozřejmostí
- Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 + závodní stravování
- V případě zájmu další vzděláván/í ve Vašem oboru
- 5 týdnů dovolené
- Pracovní obuv a oblečení + příspěvek na údržbu svěřeného oblečení
- Zázemí stabilní české společnosti, která působí na trhu více než 25 let
- Různorodou práci ve stálém kolektivu
Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Mzda: 40 000,- Kč
V případě zájmu o uvedenou pozici mě kontaktujte zasláním životopisu na email: l.belande@anbremetall.cz, nebo volejte na telefonní číslo: +420 724 235 377.
Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Anbremetall a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Anbremetall a.s. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Místo výkonu práce: ALUHUT a.s., Rybníky č.p. 75, Dobříš