Název profese Asistent-ka CEO/ Office manager-ka
Místo výkonu práce Drásov
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel Cirrus Aircraft CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67032430

Pozice: Asistent-ka CEO/ Office manager-ka
Kontakt: Chrobák Dobroslav Ing., tel.: 773 066 706, e-mail: dchrobak@cirrus.cz
První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
administrace smluv, provozu, obchodů, administrace dovozu letadel, jiné dle zadání jednatele,
Požadavky:
komunikativní schopnosti a chuť řešit problémy i operativně, odolnost vůči občasnému stresu, angličtina slovem i psaná na komunikativní úrovni, kladný vztah k letadlům a technice, schopnost samostatné práce a organizace úkolů
Zaměstnanecké výhody:
Možnost občasné práce z domova.
Nástupo od 1.3.2024. Mzda: 20 000,- až 40 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cirrus Aircraft CZ s.r.o. pracoviště Drásov - Letiště Příbram, Drásov č.p. 222,
Příbram 1