Název profese Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny
Místo výkonu práce Příbram
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039473

Pozice: Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny
Kontakt: Hančak Andrea, tel.: 608 745 528, 267 289 176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
První kontakt e-mailem - prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce vedoucího prodejny (ž/m)
Náplň práce:
Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
Vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
Řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
Zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
Plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
Zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
Samostatnost, zodpovědnost
Profesionální jednání a vystupování
Pro zákaznický přístup
Nabízíme:
Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
Benefity
Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Jinecká 321, Příbram II