Název profese Operátoři výroby
Místo výkonu práce Čenkov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel INDACAL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 4
Reference 67040830

Pozice: Operátoři výroby
Místo vhodné pro OZP - možno i zkrácený pracovní úvazek.
Kontakt: Petříčková Radka, tel.: 720 067 334, e-mail: r.petrickova@hronovsky.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Náplň práce:
vizuální kontrola, přebírání dílů, kontrola pomocí lupy a měřidel, balení materiálu a značení dílů, 100% kontrola výrobků
Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody:
ranní směna, volné víkendy, stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 18 900,- Kč ( odpovídá při 8h/den )
Místo výkonu práce: INDACAL s.r.o. provozovna Čenkov - areál Čenkovských strojíren č.8