Název profese Servisní technik/technička
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 31.7.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel TONERMARKET s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.9.2020

Nástup ihned. Životopis společně s dokladem o nejvyšším dosazeném vzdělání zasílejte na e-mail palenik@tonermarket.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Místo výkonu práce: Plumlovská 69, Prostějov
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B, schopnost orientace v technické dokumentaci (základy angličtiny výhodou), znalost IT problematiky, praxe v oboru podmínkou, komunikativní schopnosti, slušné vystupování, morální bezúhonnost, vyhláška 50 výhodou, práce s PC, výhodou - praxe se servisem kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, PC či znalost v oblasti síťových řešení.
Náplň práce: servis kopírovacích strojů a tiskáren, výpočetní techniky, montáž dataprojektorů, instalace kopírovacích strojů a tiskáren.
Nabízíme: základní plat: 25.000-35.000 Kč (dle zkušeností), odměny ze zisku 3-10%, služební vůz střední třídy, volná pracovní doba, výjezdy dle svých možností, možnost práce z domova, vše na domluvě se zaměstnavatelem, notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem a datovými službami, nákup produktů pro vlastní potřeby za firemní ceny, možnost účasti firemních briefing prodávaných značek Kyocera, Epson, OKI, Canon, Brother atd.

Přejít na kontaktní údaje ▼