Název profese *obkladači
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Green Trade s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 24
Reference 66832855

CZ-ISCO 71223. Kontaktní osoba Vasiljev Anatolij, tel. 722 920 343 (volat Po-Pá 8:00-17:00), e-mail: ahoj@novareko.cz. Pracovní doba: týdenní služební cesty do zahraničí (Rakousko, Německo). Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Požadujeme: manuální zručnost, vysokou míru odpovědnosti, pečlivost, samostatnost
Náplň práce: pokládka obkladů a dlažeb; provádětní ostatních činností v oblasti obkladačské práce (penetrace, akrylování, spárování); zodpovídat za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě.
Nabízíme: pracovní poměr na HPP, atraktivní platové ohodnocení, výkonnostní odměny, ubytování hrazeno zaměstnavatelem, příspěvek na dopravu, cestovní pojištění

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Konice
35000 - 45000 Kč za měsíc
CRI ameba.eu, s.r.o.

Mzda

od 69500 do 93800

U společnosti Green Trade s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice *obkladači žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo *obkladači je vystaveno v regionu Prostějov .