Název profese Fyzioterapeut/fyzioterapeutka
Místo výkonu práce Němčice nad Hanou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel REHAFYZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66918549

Životopis zašlete na e-mail: rehafyz@atlas.cz, kontaktní osoba Králová Fišerová Kateřina, tel. 723 140 738. Pracoviště: Němčice nad Hanou
Požadavky: min. VOŠ v oboru diplomovaný fyzioterapeut podmínkou, příjemné vystupování, pracovitost, samostatnost.
Náplň práce: práce fyzioterapeuta na rehabilitační ambulanci
Nabízíme: pružná pracovní doba, příspěvek na stravu,na jízdné, pracovní oblečení, příspěvek na vzdělání, 25 dnů dovolené + 5dní na studium

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 31000 do 38000

U společnosti REHAFYZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Fyzioterapeut/fyzioterapeutka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Fyzioterapeut/fyzioterapeutka je vystaveno v regionu Prostějov .