Název profese *operátor/operátorka výroby bezvodých ofsetových desek
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66923725

CZ-ISCO 81222. Dotazník pro uchazeče o zaměstnání je k dispozici na vrátnici společnosti denně bez časového omezení, životopisy je možné zasílat emailem na adresu emailu: personalni@ttce.toray.cz. Osobní kontakt možný po telefonické domluvě ve dnech Po-Pá od 8:00 do 15:00 na tel. 582 303 224 nebo 582 303 226.
Pracovní doba: třísměnný provoz, délka směny 7,5 h, víkendy volné bude od pololetí změněna na nepřetržitý provoz, délka směny 12 h, střídání krátkého a dlouhého týdne.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.
Náplň práce: obsluha strojního zařízení na výrobu bezvodých ofsetových desek, práce zahrnuje průběžnou evidenci výroby na PC, manipulaci s vysokozdvižným vozíkem, s jeřábem, obsluhu plynového zařízení. Superčisté pracoviště s nutností oblékat speciální pracovní oděv. Požadujeme: znalost práce na PC jako samozřejmý předpoklad k výkonu práce, průkaz řidiče VZV, pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, snahu a způsobilost učit se novým věcem, ochotu pracovat ve směnném režimu.
Nabízíme: ke mzdě pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 22,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí. Více informací na www.pracevtoray.cz